Doğukan Group

Hakkımızda

Doğukan Grup, 2000 yılında yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve birikimler neticesinde kurularak Kara, Deniz, ve Hava ulaşım araçlarına hizmet vererek başladığımız sektörde güvenilir ve sözünün arkasında olan bir firma olarak, bugünlere gelmiş Ulaştırma sektörünün vazgeçilmez bir markası olmuştur.

Sizlerden gelen tavsiyeler doğrultusunda Denizcilik kadromuzu adeta sektörün demirbaşı haline gelmiş arkadaşlarla genişletmiş bulunmaktayız.

Sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmek için siz değerli dostlarımızın her zaman ve her yerde hizmetinize hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.
Kısacası artık yalnızca tekneniz için değil, her türlü Araçlarınız, hatta Hava araçlarınızın tüm işlemleri ile bunların kasko ve sigorta işlemleri için de yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Unutmayın size bir telefon kadar yakınız.

Doğukan Group

Doğukan Group, 2000 yılında yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve birikimler neticesinde kurularak Kara, Deniz, ve Hava ulaşım araçlarına hizmet vererek başladığımız sektörde güvenilir ve sözünün arkasında olan bir firma olarak, bugünlere gelmiş Ulaştırma sektörünün vazgeçilmez bir markası olmuştur.

İletişim

Eski Yıldız Cad. No:38 K:5
Beşiktaş, İstanbul

Tel.+90 212 227 1742
Tel +90 212 227 8184
Tel +90 212 227 9962

info@dogukangroup.com